Instruktorzy

Piotr Gadacz

Instruktor Nauki Jazdy – uprawnienia na kat. B oraz B1.
Założyciel i Kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców Gadacz. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z kursantami. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunkach Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Resocjalizacja.

Nagrody w Plebiscycie MISTRZOWIE MOTO 2020:
I Miejsce w kategorii Instruktor Roku w regionie zachodnim województwa świętokrzyskiego;
III Miejsce w kategorii Instruktor Roku w Województwie Świętokrzyskim. 

Nagrody w Plebiscycie MISTRZOWIE MOTORYZACJI 2022:
I Miejsce w kategorii Instruktor Nauki Jazdy w powiecie jędrzejowskim;
II Miejsce w kategorii Instruktor Nauki Jazdy w Województwie Świętokrzyskim.

 

Robert Gadacz

Instruktor Nauki Jazdy – uprawnienia na kat. B, B1, A1, A, AM.
Emerytowany policjant Ruchu Drogowego.
Przez lata pracował w obrębie przepisów o ruchu drogowym, zdobywając tym samym wiedzę i bogate doświadczenie. Wieloletni instruktor nauki jazdy. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Absolwent Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Nagrody w Plebiscycie MISTRZOWIE MOTORYZACJI 2022:
III Miejsce w kategorii Instruktor Nauki Jazdy w Województwie Świętokrzyskim.

 

Adrian Marzec

Instruktor Nauki Jazdy – uprawnienia na kat. B oraz B1.
Wieloletni Policjant Ruchu Drogowego, z bogatą wiedzą i doświadczeniem o przepisach w ruchu drogowym. Swoją wiedzą chętnie zaraża młodych kursantów. 

 

Włodzimierz Kamień

Instruktor Nauki Jazdy – uprawnienia na kat. B oraz B1.
Wieloletni instruktor nauki jazdy, swoją przygodę ze szkoleniem kursantów na kierowców rozpoczął w 1994 roku, oprócz szkolenia młodych kursantów na kierowców kategorii B oraz B1, Pan Włodzimierz  szkolił zawodowych kierowców w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy. Posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, jako instruktor przejechał już tysiące kilometrów z kursantami. Swoim poczuciem humoru potrafi rozbawić każdego kursanta i rozładować stres przed pierwszą jazdą, przez co zawsze jazda z Panem Włodkiem jest w miłej i bezstresowej atmosferze.

Marek Kozłowski

Instruktor Nauki Jazdy – uprawnienia na kat. B oraz B1.
Zawodowy kierowca. Posiada ogromne doświadczenie, setki tysięcy kilometrów pod nogą, potrafi przekazywać wiedzę, dzieli się swoimi drogowymi doświadczeniami. Przyjacielski, ale stanowczy dla kursantów. Posiada spore doświadczenie pedagogiczne. Przekazuje nie tylko wiedzę i umiejętności, ale również zwraca uwagę na technikę jazdy i na kształtowanie odruchów oraz zachowań, które umożliwią przyszłym kierowcom pewną i bezpieczną jazdę. Po godzinach: ojciec trójki prawie dorosłych dzieci. Fan podróży dokądkolwiek, wielbiciel motoryzacji (wszystko co ma koła i jeździ) i środków publicznego transportu- tę pasję dzieli z najmłodszym synem. Kocha literaturę fantasy i czyta wszystko, co dotyczy średniowiecza. Lubi dobrą, ostrą muzykę i marzy o własnym kamperze.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!