O nas

Prowadzimy kursy na prawo jazdy kat. B, A, A1 oraz A2. Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie przyszłych kierowców do egzaminu.

Szkoła Jazdy GADACZ jest w czołówce szkół nauki jazdy w powiecie jędrzejowskim. Jesteśmy szkołą, która oferuje kursantom przyjazny i dostosowany do indywidualnych potrzeb system szkolenia. Instruktorzy O.S.K GADACZ posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie oraz duże pokłady cierpliwości, dzięki czemu nauka jazdy upływa w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Przygotowujemy do świadomego i bezpiecznego poruszania się po drogach, a także do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy z wynikiem pozytywnym. Założycielem szkoły jest instruktor nauki jazdy Piotr Gadacz z Jędrzejowa, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z kursantami. Piotr Gadacz oraz pozostali instruktorzy naszej szkoły zostali docenieni za swoją pracę. W plebiscycie MISTRZOWIE MOTO 2020, oraz MISTRZOWIE MOTORYZYCJI 2022 (PLATINUM ORLEN OIL), również jako szkoła możemy się pochwalić I miejscem w powiecie jędrzejowskim, oraz zaszczytnym II miejscem w województwie świętokrzyskim w kategorii SZKOŁA JAZDY ROKU. 

Nasza szkoła stawia na jakość kształcenia kursantów dlatego też:

posiadamy profesjonalną kadrę instruktorów,

posiadamy nowoczesną salę wykładową wyposażoną we wszelkie pomoce dydaktyczne,

nasza sala wykładowa z uwagi na dużą powierzchnię dostosowana jest do obecnie panujących zasad bezpieczeństwa,

w trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych kursantów stawiamy na nowe pojazdy do nauki jazdy, zgodne ze standardami ośrodków egzaminacyjnych,

uczymy na terenie Miasta Kielce, powiatu Jędrzejowskiego i powiatu Kieleckiego.


Wiemy , że stres jest często nieunikniony podczas nauki jazdy, dlatego
w naszej szkole do każdego kursanta podchodzimy z zaangażowaniem
i cierpliwością, przekazując posiadaną wiedzę i doświadczenie w sposób skrupulatny i efektywny.
Dla nas największą wartością jest zadowolenie i satysfakcja każdego kursanta.

Serdecznie zapraszamy Cię do naszej szkoły. Wszystkiego Cię nauczymy. Z nami nauka jazdy upłynie Ci w miłej i bezstresowej atmosferze.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!